OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

RADY PŘED CESTOU

VLASTNÍ DOPRAVA K řízení motorového vozidla v zahraničí postačí český řidičský průkaz (případně mezinárodní), osvědčení o technickém stavu vozidla, zelená karta a rakouská dálniční známka. Doporučujeme sjednání havarijního pojištění vozidla. Parkovat lze u všech ubytovacích kapacit, ale místa jsou limitována. K dispozici jsou veřejná parkoviště (CH + I).

  • Sleva při vlastní dopravě je 1 000 Kč/osoba u pobytů na hotelu, 
  • u penzionu je odečet 1 500 Kč/osoba.

POBYTY I PRO ZVÍŘATA

Autobusem mohou cestovat psi a kočky do cca 10 kg, je nutné mít s sebou přepravní tašku nebo přepravku. Zvíře nesmí v žádném případě sedět na sedačce.

Při cestování v zemích EU se nevyšetřuje, zda má pes, případně kočka či fretka dostatek protilátek proti vzteklině. Pro případnou kontrolu postačí potvrzení ve zvířecím pase o imunitě, tedy o platném očkování proti vzteklině – kulaté razítko Státní veterinární správy. Zvířecí pas Vám vydá veterinární lékař. Ještě před vydáním pasu je vhodné psa nechat označit mikročipem, zvláště pokud budete cestovat mimo EU či do jiných států, které mikročip vyžaduji.

  • Při dopravě autobusem je poplatek 800 Kč/pobyt 
  • Při vlastní dopravě je poplatek 400 Kč/pobyt

CESTOVNÍ DOKLADY A POJIŠTĚNÍ

Občan ČR může cestovat do zemí Evropské unie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. 

  • Podrobné informace najdete na internetových stránkách Ministerstva vnitra: www.mvcr.cz

V případě ztráty cestovního dokladu je nutné se obrátit na nejbližší zastupitelský úřad ČR, který za účelem návratu vystaví náhradní cestovní doklad. Tento slouží jednorázově k cestě do ČR. Podrobné informace týkající se cestovních dokladů ČR lze nalézt na stránkách Ministerstva vnitra ČR.

Každý klient je na cestách po EU pojištěn v rámci všeobecného pojištění, doporučujeme připlatit si komerční cestovní pojištění. Důležité je, aby bylo zajištěno hrazení všech plateb za zdravotní služby. Našim klientům zajišťujeme cestovní pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa a.s.


STRAVOVÁNÍ

Poskytujeme v rozsahu objednaných služeb, s obsluhou: - polopenze; snídaně – střídavě servírovaná a bufet, večeře servírovaná, výběr ze dvou menu - stravování si lze připlatit k ubytování v apartmánech (večeře, polopenze) - odjezdový balíček (aktuální cena u delegáta - pouze v Caorle).


SLUŽBY DELEGÁTA

V našich destinacích máme stálého delegáta, který zajišťuje ubytování, výlety v místě pobytu, fakultativní výlety...
Klient vždy obdrží telefonický kontakt pro komunikaci s delegátem v rámci pobytu.


VOUCHER

Ubytovací poukaz obdrží klient cca. týden před odjezdem na dovolenou.
Po příjezdu předloží delegátovi CK (při ztrátě plní stejnou funkci i smlouva o zájezdu) pro řádné čerpání služeb.