CAORLE je krásné, moderní letovisko na severním pobřeží Jadranu, cca 70 km nad Benátkami. Je naprosto unikátní svojí historií, architekturou i kulturním životem. Velmi často bývá nazýváno Benátkami severu“; nejen díky starobylým památkám, tradičnímu rybolovu, ale i příznivou polohou u moře. Svoji inspiraci zde našel i E. Hemingway. Dostatečné množství místních kaváren, cukráren a boutique je dobře doplněno sportovním vyžitím pro každého. Plážovým volejbalem počínaje, přes cyklostezky, golf, fotbal, jachting...což uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky Caorle.


caorle01b

PROGRAM POBYTŮ

1. den                    pátek, odjezd ve večerních hodinách
2. den                    sobota, dopoledne příjezd, ubytování mezi 13. - 14. hodinou
3 – 8.                     den pobyt + výlety 
9. den sobota, ráno do 8 hodin vyklizení pokoje, večer odjezd do ČR
10. den                  neděle, návrat v dopoledních hodinách

 

caorle02b

POHODLÍ A ZÁBAVA

 

1. Výlety a volný čas

Návštěva aquaparku, okružní jízda vláčkem po městečku, skákací atrakce pro děti, výlet lodí do Benátek, lodí na lagunu. Všechny výlety zajišťuje delegátka na hotelu Gabriel. Výborné podmínky pro procházky, jízdy na kole, kolečkových bruslích, ale také pro fotbal, tenis, golf, volejbal. Vstupné – orientační ceny: aquapark 15 €, výlet do Benátek 26 €, pronájem šlapadla 8 €.

 

2. Plážový servis

Pro naše klienty garantujeme plážový servis na pláži č. 4 a č. 14 (dle ubytování), set se skládá ze 2 lehátek a 1 slunečníku. Servis si lze přikoupit i v místě pobytu (rozdílná cena), s vlastním vybavením můžete na veřejné pláže.

Cena plážového servisu (celý set na týden):

900 Kč/do 8. 6. 2017; od 1. 9. 2017 1.600 Kč/od 9. 6. 2017 do 31. 8. 2017 v místě pobytu – cena dle aktuální nabídky na pláži

 

3. Cestovní pojištění

Pojištění léčebných výloh + storno zájezdu 250 Kč/osoba Pojištění je poskytováno na základě smlouvy uzavřené s pojišťovnou Kooperativa. Pojištění zahrnuje: léčebné výlohy v zahraničí, kryjící náklady až do výše 3 000 000 Kč, úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a 24 hodinovou asistenční službu ( v případě náhlého onemocnění nebo úrazu pojištěného a další pomoc). Při likvidaci pojistné události je v přímém vztahu k zákazníkovi pojišťovna.


Na hotelových pokojích není dovoleno používat žádné druhy vařičů, včetně varných konvic. Teplé nápoje můžete zakoupit v občerstvení v přízemí hotelu.

Pobytová taxa 3,5 €/dospělá osoba + dítě nad 12 let/týden.